hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

ATRIUS - interiérové štúdio pre váš domov

dátum pridania: 16.07.18-08:34

Interiérové štúdio ATRIUS v Košiciach poskytuje svojim zákazníkom kompletné služby a servis v oblasti zariaďovania interiéru. Spoločnými silami pretvoríme Váš domov na nový.

Interiérové štúdio ATRIUS

ATRIUS je súkromná firma, ktorá je založená majiteľom Ing. Ľuboslavom Blažekom a poskytuje od roku 1999 svoje služby stavebným spoločnostiam i  konečným zákazníkom. Súčasťou obchodnej politiky je úzka spolupráca so stavebnými firmami a architektmi.

atrius interierove studio kosice

Od roku 2006 do roku 2012 pôsobila ako ATRIUMSTAV s.r.o. s pobočkami v Bratislave , Košiciach a Zvolene. Od roku 2012 je opäť majiteľom firmy Atrius  Ing. Ľuboslav Blažek až do súčasnosti.

atrius interierove studiointerierove studio kosice

Firma  je zameraná na predaj širokého spektra laminátových, drevených a vinylových podláh s doplnkami, odborné poradenstvo a kvalitný montážny servis. V rámci ďalších interiérových produktov ponúka ATRIUS interiérové dvere a zárubne, ako aj široký sortiment bezpečnostných alebo protipožiarnych dverí. Navyše ponúka dodávku vstavaných skríň a atypový nábytok na mieru.
bezpecnostne dvere atrius kosice
                                    
Nakoľko filozofiou firmy je spokojný zákazník s maximálnym dôrazom na kvalitu, všetci z pracovného tímu Atrius absolvujú niekoľkokrát ročne interné preskúšanie technologického postupu a odbornej spôsobilosti realizácie v danom odbore.   

atrius kosiceinterierove studio kosice
atrius interierove kosice

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexným poskytovaním služieb pri tvorbe a realizácii interiérových riešení. Poskytuje svojim zákazníkom kompletný servis od architektonického návrhu až po odbornú montáž zariadení a nasledujúci servis.

atrius kosice

Naše interiérové štúdio vám ponúka:

podlahy ( laminát, drevo, vinyl)
grafosklo, celosklenené dvere a steny
dvere a zárubne
vstavané skrine
posuvné systémy - púzdra
dverné púzdra
kovania - kľučky
schodiská a zábradlia
• obklady stien
nábytok na mieru
chémia na interiér
infražiariče
• atypické nábytkové zostavy
• odborné montáže a servis
• poradenstvo v interiéroch
• stavebný dozor

Sklenené steny a zásteny

Sklenené steny alebo zásteny dokážu byť moderným prvkom v interiéri Vášho domu. Okrem toho, že sú moderné a výrazne v interiéri, vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

sklenene steny atrius kosice

Sklenené steny môžu byť posuvné, pevné alebo kombinácia oboch. Ich využitie nájdeme v kancelárskych priestoroch alebo aj v rodinných domoch. Rozdeľujú priestor v interiéri a zároveň sú moderným prvkom.

sklenene steny kosicesklenene steny atrius kosice

Kuchynské zásteny

Výhodou sklenených kuchynských zásten je ich pevnosť a životnosť. Možnosťou je zvoliť si akýkoľvek vzor a ich jednoduchá rýchla montáž a demontáž sú tiež výhodou.

grafosklo atrius kosice

Navyše sklo dokáže oživiť Váš interiér, dodá mu nový nádych.

Vstavané skrine

Všetky nami vyrobené vstavané skrine sú výsledkom niekoľkých rozhovorov so zákazníkom v našej predajni a konečným vytvorením návrhu, podľa predstavy zákazníka. 

vstavne skrine atriusvstavane skrne atrius kosice

Pozorne si vypočujeme potreby zákazníka na aký účel bude daná skriňa slúžiť a podľa toho navrhneme optimálne rozmiestnenie políc, zásuviek a iných komponentov vo vstavanej skrini.

vstavane skrine kosice atriusvstavane skrine montaz kosice
vstavane skrine kosice

Následne sa realizuje bezplatné zameranie vo Vašom interiéri a až potom sa posiela podklad do výroby a zabezpečuje sa profesionálna montáž.

vstavane skrine kosicevstavane skrine kosice

Ako jedna z mála firiem dokážeme dodať vstavané skrine, predizbové zostavy a komody presne v tom istom farebnom prevedení ako sú interiérové dvere so zárubňami.

realizacia interieru kosicerealizacia inteireru atrius

Podlahy

Preferujete podlahu tmavú, svetlú, s výraznými vzormi alebo bez nich ? Nech je Vaša voľba akákoľvek, hlavné je to, aby ste boli spokojní.

Druhy podláh, ktoré si u nás môžete vybrať:

- laminátové

- drevené

- dyhované

- vinylové

- anti-alergické

podlahy kosice

Nábytok na mieru

Pre našich zákazníkov vieme navrhnúť a zároveň zrealizovať aj atypický nábytok na mieru. Sú to predovšetkým predizbové zostavy, komody, výklopné boxy na obuv, vešiakové zostavy, kúpeľňový nábytok a mnoho iného.

nabytok na mieru kosicenabytok na mieru atrius kosice

Rekonštrukcie interiérov

Od začiatku prestavby až po kolaudáciu budeme postupovať podľa Vašich predstáv. Máme bohaté skúsenosti so všetkými typmi rekonštrukcií bytových i nebytových priestorov a pomôžeme Vám pri výbere najvhodnejšieho riešenia rekonštrukcie priestoru. Poradíme pri voľbe materiálu aj pri celkovom návrhu dizajnu. Našou snahou je samozrejme uspokojiť zákazníkov v čo najkratších termínoch, čo určite ocení každý z Vás.

drevene podlahy kosice

Spokojnosť zákazníkov a služby na profesionálnej úrovni

Naša spoločnosť neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás našli požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou našich služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame. Vyskúšajte nami ponúkané služby a sami posúďte naše kvality.

odborne poradenstvo atrius kosice

Odborné poradenstvo

Všetkým našim zákazníkom zabezpečujeme bezplatný dozor pri realizácii ich prestavby alebo novostavby, čo obsahuje:

- poradenstvo vo výbere interiérov pri a následne po obhliadke

- poradenstvo pri stavebných otvoroch a zamerania ešte pred realizáciou mokrých procesov

- koordinácia a dozor nad Vašimi stavbármi, aby boli dodržané normy a nemuseli sa dodatočne doplácať navýšenia za ATYP

- poradenstvo stavbárom pri netradičných zákazkách /puzdrové dvere do steny, celosklenené a zalamovacie dvere, podlahové kúrenie/

atrius kosice

Dúfame, že sa nám podarí vytvoriť pre Vás atraktívne a príjemné prostredie a že naše interiéry budú miestom, kde sa budete cítiť príjemne.

atrius interierove studio kosice

Neváhajte a podeľte sa s nami o Vaše predstavy o novom bývaní.

ATRIUS - interiérové štúdio

Južná trieda 82, Košice
(ODBOČKA na KATASTER /budova PNEUSERVISU)
 

E-mail: atriuske@gmail.com
Tel. kontakt:
+421 907 661 998,
+421 911 358 985
 

www.atrius.sk

Nájdete nás aj na Facebooku

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!