hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Autoškola DARIVČÁK - záruka bezpečnej jazdy

dátum pridania: 22.12.17-09:57

Objavte u nás ako Vám môže pomôct náš výcvik vodičov stať sa bezpečnejším vodičom. Ak chcete šoférovať bezpečne a bez nehôd tak zvoľte nás Autoškolu DARIVČÁK. My Vás všetko potrebné naučíme.

Autoškola DARIVČÁK na trhu pôsobí od júla 1994. Vychovala dostatok spokojných a kvalitných vodičov. Začínali sme s výcvikom vodičov skupín A a B. Aktuálne vykonávame výcvik vodičov týchto skupín: "B", "BE", "C", "CE", "D", "DE". K daným skupinám ponúkame aj kondičné jazdy zamerané na ekošoférovanie a doškoľovacie kurzy vodičov.

Od augusta 2009 sme schválené školiace stredisko na vykonávanie pravidelného a základného výcviku vodičov nákladnej a osobnej dopravy za účelom získania kvalifikačnej karty vodiča.

Priebeh kurzov na získanie vodičského oprávnenia v Autoškole DARIVČÁK

Pri zahájení kurzu sa dohodnú termíny jednotlivých prednášok a dozviete sa dĺžku trvania kurzu (výučby teórie). Praktický výcvik si dohadujete počas trvania kurzu mimo času výučby teórie. Po úspešnom zvládnutí teórie, praktického výcviku a doručení kolkov (správneho poplatku) za skúšku, plánujeme Vám záverečné skúšky, o ich termíne Vás bezodkladne informujeme.

Ak sa na skúšku necítite dostatočne pripravení, máte možnosť absolvovať doplnkový výcvik za prijateľné ceny. Nechceme na Vás zarábať navyše, ale radšej predísť neúspešnej skúške, ako ju opakovať. Každá skúška prináša určité psychické vypätie. Skúška je vizitka nielen Vás ale aj inštruktora.

Kurz prvej pomoci pre žiadateľov o vodičský preukaz a vodičov

Kurz je zameraný na získanie znalostí pre poskytovanie prvej pomoci v cestnej premávke. Účastník získa vedomosti o organizácii pomoci v prípade dopravnej nehody, o zabezpečení bezpečnosti priestoru nehody a bezpečnom poskytovaní prvej pomoci, o život zachraňujúcich výkonoch a poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch a iných náhlych stavov, s ktorými sa môže stretnúť kedykoľvek a kdekoľvek v živote. Naša autoškola Vám tento kurz zabezpečí.

Doškoľovací kurz vodičov

Ak držiteľ vodičského oprávnenia v posledných dvanástich mesiacoch ako vodič motorového vozidla trikrát závažným spôsobom poruší pravidlá cestnej premávky, za ktoré mu bola uložená pokuta vo výške 60 eur a viac, orgán Policajného zboru rozhodne o povinnosti podrobiť sa doškoľovaciemu kurzu. Doškoľovací kurz vodičov sa skladá z výučby teórie a praktického výcviku. Obsah a rozsah učiva je členený podľa skupín vodičského oprávnenia, na ktorú sa výcvik vykonáva.

Na takýto kurz sa musí klient samostatne prihlásiť v termíne určenom dopravným inšpektorátom. Doškoľovacie kurzy riešime individuálne s klientom v zmysle rozhodnutia dopravného inšpektorátu. Doškoľovací kurz musíte absolvovať do termínu určenom dopravným inšpektorátom.

Školenie vodičov - zdokonaľte svoju odbornú spôsobilosť ako vodič

Hlavným cieľom školenia vodičov je rozšírenie a získanie právneho vedomia v oblasti bezpečnosti cestnej premávky a BOZP pri výkone povolania, znižovanie dopravnej nehodovosti a predchádzanie poruchám a materiálnym škodám pri dodržiavaní pravidelnej údržby vozidiel.

Stíhate sledovať všetky zmeny v predpisoch o cestnej premávke v tejto hektickej dobe? Máte problémy s pravidlami cestnej premávky? Viete podľa ktorého zákona jazdíme?Je vaša odpoveď na tieto otázky ÁNO? My Vám ponúkame možnosť zúčastniť sa takéhoto školenia, ktorom dostanete odpovede na tieto otázky a ešte omnoho viac. Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás, dohodneme termín Vašej účasti podľa počtu záujemcov. Rozhodnutie je na Vás! Radšej prevenciu, ako represiu. Čo vy na to?

Kondičné jazdy

Máte vodičák, a predsa nejazdíte? Chcete to zmeniť? My Vám v tom môžeme byť nápomocní. Neváhajte, vyskúšajte to s nami. Urobíme pre Vás maximum. "Vy chcete, my Vám pomôžeme".

Kvalifikačná karta vodiča

Ak patríte práve k profesionálnym vodičom, ktorí aktívne krútia volantom v rámci práce musíte sa podrobiť povinnej základnej kvalifikácií alebo pravidelnému výcviku na základe, ktorého získate kvalifikačnú kartu. A preto aj my ponúkame pre Vás možnosť získat kvalifikaćnú kartu vodiča.Termíny vyučovania a ukončenia výcviku sa dohodnú podľa požiadaviek vodičov zaradených v danom kurze po dohode s vedúcim školiaceho strediska.

Ekošoférovanie - jazdite spôsobom, ktorý šetrí Vašu peňaženku a prispieva k čistejšiemu ovzdušiu nie len na Slovensku

Ekošoférovanie sa dá popísať ako jazda motorovým vozidlom úsporne, čo sa týka spotreby pohonných hmôt (až do 20%) a šetrne voči životnému prostrediu. Koncept ekošoférovania začína správnym výberom dopravného prostriedku, pokračuje plánovaním trasy, opatreniami pred jazdou ako napríklad správne nahustenými pneumatikami a končí energeticky efektívnym vedením vozidla.

Naučete sa jazdiť ekospôsobom aj Vy v Autoškole DARIVČÁK

Naša autoškola má certifikovaného lektora a certifikovaných trénerov ekošoférovania, ktorí sú oprávnení školiť ekošoférovanie začínajúcich vodičov v autoškolách, vykonávať kondičné kurzy ekošoférovania pre vodičov s platným vodičským preukazom, vykonávať kurzy ekošoférovania pre vodičov flotilových firiem a školiť trénerov ekošoférovania vo svojej autoškole.

Naučte sa jazdiť bezpečne s nami.

 

Autoškola DARIVČÁK

Dunajská 10, 040 01 Košice

0903 105 303, 0905 490 311

autoskoladarivcak@stonline.sk

www.autoskoladarivcak.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!