hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice - hotel v tichom prostredí v centre metropoly Východného Slovenska

dátum pridania: 30.01.18-10:45

Hľadáte špičkový štvorhviezdičkový hotel v tichom prostredí v centre metropoly Východného Slovenska? U nás v GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice sa ubytujete v komfortne zariadených klimatizovaných izbách s priestrannými kúpeľňami. Súčasťou nášho hotela sú aj Ájurvédske kúpele RASAJÁNA s personálom priamo z Indie. V ponuke kúpeľov nájdete rôzne masáže a terapie. Potrebujete priestory pre svoj veľký deň alebo pre firemné akcie? Aj s tým Vám vieme pomôcť. Neveríte? Tak prídite sa o tom presvedčiť na Vodnej 8 v Košiciach. Tešíme sa na Vás.


 

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** je hotel s 20–ročnou tradíciou sídliaci v tichej uličke v centre mesta, len 200 metrov od Hlavnej ulice, iba 50 metrov od Kunsthalle a pár metrov od známych košických klubov. Poskytuje ubytovanie v 24 luxusných a štandard izbách a apartmánoch. Hotel ponúka parkovanie, internetové WIFI pripojenie, klimatizované izby, reštauráciu so zimnou záhradou, kongresové centrum a business salóniky. Súčasťou hotela sú indické ájurvédske kúpele RASAJÁNA, v ktorých Vás privíta aj personál z Indie.

Čím je GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** výnimočný:

 • strategická poloha (4 minúty chôdze od Hlavnej ulice, 8 minút chôdze od železničnej a autobusovej stanice, 15 minút autom na letisko)

 • ubytovanie v priestranných a dizajnovo riešených izbách a v apartmánoch

 • srdečná atmosféra

 • elegantné a príjemné prostredie reštaurácie Golden Royal s menu plným skvelých špecialít

 • business prostredie

 • vysokorýchlostné internetové pripojenie v celom hotelovom komplexe (v cene)

 • reprezentatívne konferenčné miestnosti s najmodernejším technickým zariadením

 • špeciálne konferenčné služby pre úspešnú realizáciu vašich podnikateľských aktivít

 • široká paleta hotelových služieb podľa individuálnej potreby klienta

 • neobmedzený vstup do indických ájurvédskych kúpeľov RASAJÁNA počas celého pobytu

 • parkovanie priamo pred hotelom

Ubytovanie

Darujte Vášmu telu zdravý, bezpečný a revitalizujúci spánok. U nás budete aj pri namáhavej služobnej ceste, alebo aktívnej dovolenke viac odpočinutý ako v iných hoteloch. Snívajte s noblesou  Jedna noc v našej Saffron posteli a budete si ju chcieť vziať domov...

Pre Váš komfortný pobyt Vám ponúkame niekoľko novo zariadených izieb s luxusnými posteľami Saffron:

Reštaurácia

Zimná záhrada GOLDEN ROYAL je známa reštaurácia v Košiciach s delikátnou medzinárodnou kuchyňou. V lete je klimatizovaná, v zime vyhrievaná, preto je prevádzkovaná počas celého roka. Reštaurácia v Zimnej záhrade má kapacitu 60 osôb. Je využívaná na každodenné posedenie pri pracovnom obede alebo večeri, ako aj na organizované akcie typu svadby, oslavy, bankety a iné. V reštaurácii je internetové pripojenie. Hostia majú možnosť využiť bezplatné hotelové parkovisko.

Oslávte s nami Váš výnimočný deň

Šesť variabilných sál s kapacitou od 8 do 120 osôb nájdete v našom hoteli. Stačí si vybrať:

 • Zimná záhrada - Svadba v Zimnej záhrade je skvelou alternatívou svadby v prírode. Atmosféra zelene, prírodné materiály a posuvný prístrešok navodia tú pravú romantickú atmosféru.

 • Kongresová sála - Kongresová sála má kapacitu sedenia do 110 osôb. Je ladená v prírodných tónoch a pôsobí veľmi elegantne a honosne.

 • Toskánska záhrada - Toskánska záhrada má kapacitu sedenia do 40 osôb. Je ladená v prírodných tónoch, evokuje atmosféru toskánskeho vidieku.

 • Gallery salónik - Gallery salónik má kapacitu sedenia do 30 osôb. Jeho zariadenie pôsobí čisto, elegantne a honosne. Nádherná svadobná výzdoba výnimočne vyzdvihne atmosféru salónika a stane sa z neho elegantný útulný svadobný priestor.

 • Francúzsky salónik - Reštaurácia vo francúzskom salóniku zavedie svojou atmosférou hostí na francúzsky vidiek, kde si túžia vychutnať kvalitné víno a nezabudnuteľnú gurmánsku špecialitu.

Slávnostné menu

Pripravíme pre Vás tú najkrajšiu oslavu s gurmánskym zážitkom v nádhernom prostredí Zimnej záhrady alebo  v jednom z našich elegantných salónikov, kde sa budete cítiť naozaj komfortne. Vyberte si menu z našej ponuky a vychutnajte si krásne chvíle spolu s Vašou rodinou alebo s priateľmi.

Nezabudnuteľná svadba? Stavte na profesionálov z GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice

Chcete, aby bola Vaša svadba pre Vás i Vašich hostí nezabudnuteľná? Nechajte všetko na nás. Všetci v GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice sa snažíme pomôcť pri organizovaní, aby bola výsledkom nezabudnuteľná, kvalitná a elegantná svadba, ktorú priamo na mieru privedieme k dokonalosti. Svadbu u nás si budete pamätať do konca života.

Výnimočné a ideálne kongresové priestory vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť

Hľadáte priestory pre Vašu konferenciu, seminár, školenie, teambuildingovú akciu či iné firemné stretnutie, ktoré by ste chceli usporiadať v niektorom kúte Slovenska? Ponúkame Vám variabilné priestory v našich sálach sú v kapacite od 8 do 120 osôb. A usporiadanie sedenia už nebude problém. Stači si už len vybrať:

 • Kongresová sála -  Kongresová sála poskytuje vhodný priestor pre firemné školenia, firemné semináre a kongresy, meetingy, školiace firemné tréningy a pod.  Sála je vybavená profesionálnou vzduchotechnikou.

 • Toskánska záhrada - Toskánska záhrada je veľmi žiadaným seminárnym priestorom. Kapacita sály je do 60 miest, podľa typu usporiadania. Zvykne sa využívať ako otvorený priestor medzi kongresovou sálou a zimnou záhradou.

 • Gallery salónik - Rokovací salónik má kapacitu do 50 osôb, podľa typu usporiadania. Poskytuje vhodný priestor pre firemné školenia, firemné semináre, meetingy, školiace firemné tréningy a pod.

 • Business salónik - Business salónik má kapacitu do 10 osôb. Poskytuje vhodný priestor pre firemné porady, malé školenia, firemné meetingy, pracovné obedy, či večere.

 • Francúzsky salónik - Reštaurácia vo francúzskom salóniku zavedie svojou atmosférou hostí na francúzsky vidiek, kde si túžia vychutnať kvalitné víno a nezabudnuteľnú gurmánsku špecialitu. Francúzsky salónik má kapacitu 24 osôb a je to nefajčiarska časť reštaurácie GOLDEN ROYAL v Košiciach.

Kúpele Rasajána

RASAJÁNA je sanskritské slovo a skladá sa z dvoch významov: RASA je prvotné telesné tkanivo a JÁNA je správny pohyb. Zjednodušene povedané správny telesný pohyb vedie k oživeniu prvotného tkaniva. Preto najdôležitejšou súčasťou RASAJÁNY sú masáže, ktoré stimulujú krvný obeh a ich pravidelnosť má omladzujúce a regeneračné účinky.

V ájurvédskych kúpeľoch RASAJÁNA ponúkame: suchá sauna Agni, parná sauna Damayanti, masážne streky Prána, masážna sprcha Narayan, centrálny masážny bazén, vírivá vaňa, hydromasáž nôh PADA, vonkajšia jacuzzi, masážne a konzultačné miestnosti pre ájurvédske terapie.

Ájurvédske masáže

V indických ájurvédskych kúpeľoch RASAJÁNA Vám ponúkame skvelý výber masáží za výborné ceny.  Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi podľa typu masáže, oleje sú z výťažkov bylín typických pre Indiu. V kúpeľoch RASAJÁNA masáže poskytujú priamo indickí terapeuti. Po každej masáži odporúčame hosťom navštíviť parnú saunu DAMAYANTI na 7 až 10 minút, aby sa tak liečivé účinky ájurvédskych olejov prejavili intenzívnejšie.

Pri odchode odporúčame len jemné sprchovanie s čo najmenším množstvom telových šampónov aspoň do druhého dňa. Budete príjemne prekvapení skvelým účinkom ájurvédskych masáží. Vyberte si z našej ponuky a nebudete ľutovať.

 • Masáž NIRVÁNA - Detoxikačná a zoštihľujúca masaž NIRVÁNA napomáha prebudiť všetky uspaté bunky v našom tele. Táto masáž redukuje prejavy celulitídy, fantasticky detoxikuje, spevňuje a vyhladzuje pokožku celého tela a súčasne uvoľňuje pohybový aparát.

 • Zamatová masáž NARANGA KIZHI - Úžasná kombinácia ájurvédskej uvoľňujúcej bylinnej masáže celého tela ASHWAGANDHA a špeciálnej masážnej techniky pomocou vrecúšok ponúka tento nový balík NARANGA KIZHI.

 • HERBAL KIZHI masáž s bylinnými vrecúškami - Masáž Herbal Kizhi je kombináciou dvoch účinných ájurvédskych masážnych techník. Prvou je rytmická celotelová masáž Abhyanga, ktorá telo a pokožku krásne uvoľní, a vďaka ktorej sa účinné látky z ohriateho oleja dostanú aj do hlbších úrovní pokožky.

 • CHAMPI antistresová masáž hlavy - Je relaxačnou olejovou masážou hlavy, šije, krku a ramien. Cieľom tejto masáže je odstránenie pocitov napätia, v oblastiach krčnej chrbtice, zlepšenie ohybnosti krku, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie.

 • SHIRODHARA pre uvoľnenie napätia - Relaxačná technika Shirodhara, pri ktorej steká prúd teplého oleja na čelo a temeno hlavy ovplyvňuje celkový nervový a hormonálny systém.

 • ÁJURVÉDSKA BODOVÁ masáž chrbta - Akupresúrna masáž paraverbálneho svalstva v okolí chrbtice. Stimuluje vnútorné energetické kanále, čím navodzuje  rovnováhu v organizme.

 • ÁJURVÉDSKA olejová masáž chrbta - Táto veľmi účinná ájurvédska olejová masáž je zameraná výlučne na chrbát. Teplým kokosovým olejom sa masíruje celá oblasť chrbta. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca.

Ájurvédske balíky

Ak sa hostia rozhodnú pre komplexný relax, ponúkame im 3-hodinové balíky pre konkrétne problémy a problémové partie. 3-hodinový balík zahŕňa vstup do saunovej a bazénovej časti v trvaní 2 hodiny, kde môžu klienti využiť nasledovné procedúry - suchá sauna Agni, parná sauna Damayanti, masážne streky Prána, masážna sprcha Narayan, centrálny masážny bazén, vírivá vaňa, hydromasáž nôh PADA, vonkajšia jacuzzi, masážne a konzultačné miestnosti pre ájurvédske terapie.

Po tomto skvelom relaxe prichádzjú na rad masáže a procedúry podľa druhu balíka v trvaní 1 hodiny. Po ukončení masáží a procedúr odporúčame klientom návštevu bylinnej parnej sauny a oddych v tepidáriu s oxygenoterapiou pre efektívnejší účinok absolvovaného balíka. Z našich balíkov ponúkame:

 • Detoxikačný balík NIRVÁNA - Cieľom balíka je hĺbková očista tela a detoxikácia. Prostredníctvom stimulácie krvného obehu urýchľuje regeneráciu buniek a dodáva pokožke zamatovú hebkosť.

 • Zamatový balík NARANGA KIZHI - Tejto masáži dodávajú výnimočnosť vaječné žĺtka, ktoré sú veľmi výživné a zlepšujú pevnosť kostí a svalov a Vašu pokožku zanechajú zamatovo hebkú a hydratovanú.

 • Uvoľňujúci balík HERBAL KIZHI - Najdôležitejším účinokom tejto masáže je odbúranie psychického a fyzického napätia. Po jej pravidelnom absolvovaní je dokonca možné preliečiť stavy nespavosti, úzkosti, či neurózy. Má hlboké uvoľňujúce účinky.

 • Antistresový balík SHIRODHARA - Kombinácia ájurvédskej uvoľňujúcej masáže celého tela a liečebno – relaxačnej techniky shirodhara, pri ktorej steká prúd teplého oleja na čelo a temeno hlavy ovplyvňuje celkový nervový a hormonálny systém.

 • Relaxačný balík ABHYANGA - Masáže relaxačného balíka pôsobia antistresovo, protidepresívne. Masáže majú nesmierny upokojujúci účinok. Masáž tváre a hlavy navyše napomôže aj pri stavoch migrény a dodá tvári zdravie a vitalitu.

Prídite a spoznajte čaro našich kúpeľov. Nebudete ľutovať.

 

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA ****

Vodná 8, 040 01 Košice

Tel. : 055/720 10 11

Mob. : 0911/565 227

Fax : 055/720 10 10

skype: hotelgoldenroyal

hotel@goldenroyal.sk, reception@goldenroyal.sk

www.goldenroyal.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!