hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Ideálne tipy, ako vyplniť deťom zimné prázdniny

dátum pridania: 22.12.21-20:05

Napriek chladu a krátkym dňom je zima obdobím, ktoré dokáže ponúknuť rozprávkovú krajinu, očarí vianočnou atmosférou a prinúti vás tráviť viac času s rodinou.

Keď máte malé deti, je pekné a zábavné tráviť s nimi tento nádherný čas. Čo však robiť, ak sa zábava pri jednej hre zrazu premenila na všednú rutinu? Máme pre vás niekoľko tipov, ako si spoločne vyplniť nasledujúce dni. 

najlepsia spolocenska hra

Hry na snehu

Ak ste si prenajali apartmán alebo hotelovú izbu na horách, prípadne bývate pár kilometrov od hôr, je povinnosťou ísť sa zabaviť s najmenšími na sneh.

Kúpte deťom pekný overal, oblečte si čižmy, rukavice a čiapku a vezmite ich do snehu. Zažijú veľa zábavy a spolu s nimi určite aj vy.

Jedna z klasických hier na snehu je guľovačka. Neodolateľné pokušenie pre každého, kto sa ocitne pred peknou kopou snehu a možno jedna z najstarších hier, ktoré nikdy nevyjdú z módy a vždy vám zaistia skvelú zábavu.

Spoločenské hry

Ak vás hra v chladnom počasí už omrzela. Prípadne to silné prehánky alebo vietor nedovoľujú, môžete sa zabaviť doma. Stačí si vybrať pre vás tu najlepšiu spoločenskú hru a začať sa hrať. Nemusí to byť len klasika, ale napríklad aj puzzle. 

Súťaž v sánkovaní

Napadol konečne sneh? Ak máte priestor bez prekážok a bez akéhokoľvek nebezpečenstva v prípade zostupu, využite to a zorganizujte malé preteky saní!

Na trhu sú predsa veľmi ľahké a lacné sane, ktoré si môžete buď prenajať, alebo kúpiť. Treba na to ale myslieť ešte pred sviatkami, počas ktorých sú obchodné reťazce zatvorené. V takomto čase môžete kúpiť nové hračky už len online. 

Tak plánujte v predstihu, ešte máte na to čas.

Zdroj obrázka: Olya Humeniuk/shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!