hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

NÁBOR MLADÝCH ŽELEZNIČIAROV

dátum pridania: 13.06.17-08:12

Občianske združenie Detská železnica Košice pozýva všetkých, ktorých zaujíma železnica, história a dobrovoľníctvo na NÁBOR MLADÝCH ŽELEZNIČIAROV. Prvé kolo zápisu sa uskutoční v sobotu 17. júna od 9:30 do 12:30 v priestoroch nástupnej stanice v Čermeli.

Máš veľa voľného času a chceš byť užitočný? Si žiakom základnej alebo strednej školy a túžiš po atraktívnej uniforme a rešpekte? Chceš byť súčasťou záchrany a rozvoja jedinej detskej historickej železnice na Slovensku? Ak áno, príď medzi nás v sobotu 17. júna a staň sa členom Klubu mladých železničiarov pri Košickej detskej historickej železnici.

Prvé kolo zápisu sa uskutoční v sobotu 17. júna od 9:30 do 12:30 v priestoroch nástupnej stanice v Čermeli. Ešte v ten istý deň získajú noví členovia základné školenie a poučenie o práci na detskej železnici. Počas sezóny sa postupne zaškolia aj do ďalších predpisov, ktoré platia pre prevádzku v Čermeli.

POZOR: Termíny zápisov 3.6. a 1.7. sú zrušené! Nábor sa uskutoční len 17. júna, prípadne na základe individuálneho dohovoru s uchádzačom.

Podmienky

Vek od 7 do 25 rokov. Tí, ktorí ešte nedovŕšili 16 rokov by mali prísť v sprievode rodiča, prípadne babky alebo dedka.

Raz – dva-krát do mesiaca si nájsť čas a občas priložiť aj ruku k dielu :)

klub mladych zelezniciarov


O Klube mladých železničiarov pri Košickej detskej historickej železnici

Na Slovensku ide o jediný klub mladých železničiarov vôbec. Vznikol ešte v roku 2012 a dnes má približne päťdesiat aktívnych členov - žiakov a študentov základných a stredných škôl z Košíc a širšieho okolia. Detskí železničiari sa pod vedením skúsených železničiarov zúčastňujú na prevádzke železničky v úlohách mladých sprievodcov či výpravcov.

Zdroj: www.detskazeleznica.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!