Tipy na výlet: Opalex Sigord - Kam v meste | moje Košice
 
moje Košice - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v  Košiciam - magazín moje Košice
hľadať: 
 

Tipy na výlet: Opalex Sigord

dátum pridania: 29.06.16-12:05

V týchto horúčavách, keď je doma neznesiteľne, sa väčšina ľudí hrnie na kúpaliská alebo k vode. Ak sa aj vy chcete schladiť a zároveň byť v prírode, ideálnym miestom je Sigord- prírodné kúpalisko.

Ak hľadáte prírodnú, ale zároveň čistú vodu bez množstva chémie, Sigord je ideálnym miestom na trase medzi Košicami a Prešovom v Slanských vrchoch. Návštevníci si v stredisku môžu vychutnať letné kúpanie v bazéne so slanou vodou. Výška bazéna je ideálna, okrem malých detí všade dočiahnete na dno. Teplota vody je príjemná na plávanie i hry s loptou. Oddýchnuť si môžete na lehátku či pod stromami v tieni, miesta je pre každého dosť.

Okrem toho sa môžete vydať na cykloturistiku po krásnych lesných trasách v okolí. V objekte sa nachádza aj detský bazén.

Kúpalisko je v letných mesiacoch otvorené od 09:00 hod do 19:00 hod.
Ceny vstupného:
Dospelá osoba - 4,-€
Dôchodca, dieťa do 15 r. - 2,-€
Dieťa do 120 cm - zdarma
Lehátko - 1,-€

Vstupné po 16:00 hod:
Dospelá osoba - 2,-€
Deti, dôchodcovia - 1,-€

opalex kupalisko presov kosice prirodna voda

 

V areáli sa môžete zároveň aj najesť. Nachádzajú sa tu viaceré stánky s rýchlym občerstvením, zmrzlinou a čapovanými nápojmi. Pred vstupom do objektu je reštaurácia s denným menu v prijateľných cenách či pizzou. Do gastro sekcie reštauračného zariadenia patrí aj spoločenská sála určená pre široký záber realizácie spoločenských akcií od svadieb po plesy a firemné akcie. 

K dispozícii je aj volejbalové ihrisko, mini futbal, vodný futbal. Návštevníci zariadenia môžu využiť taktiež WELLNESS služby.

V zimnom období tu nájdete lyžiarsky svah s dvoma vlekmi, niekoľko tratí pre bežkárov i osvetlenú ľadovú plochu vhodnú na korčuľovanie.

opalex kupalisko presov kosice prirodna voda

opalex kupalisko presov kosice prirodna voda

opalex kupalisko presov kosice prirodna voda

opalex kupalisko presov kosice prirodna voda

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok