ROYAL GARDEN - Záhradníctvo

dátum: 18.07.19-23:13

Cieľom záhradníctva ROYAL GARDEN je ponúknuť čo najširší sortiment od okrasných drevín, záhradných trvaliek, vodných rastlín, vhodných na vonkajšie pestovanie v klimatických podmienkach Slovenska.

Záhradníctvo ROYAL GARDEN na Barčianskej 137, v Barci,  ponúka množstvo druhov a odrôd listnatých, ihličnatých a ovocných stromčekov, krov. Kvitnúce rastliny, stálozelené rastliny, trvalky, trávy, sadenice, semená až po doplnky do záhrady. Vybrať si môžete z veľkej farebnej škály kvetov s rôznym termínom kvitnutia, ale aj s pestrými listami či konármi.

Činnosti ktoré ponúka Royal Garden - Záhradníctvo:

- predaj okrasných rastlín

- predaj ovocných drevín, sadovníctvo

- predaj sadeníc a priesad

- realizácie záhrad

- údržba záhrad

- záhradné doplnky

PREDAJ OKRASNÝCH DREVÍN

Jednou z činností je aj výsadba drevín - listnatých, ihličnatých, vždyzelených...Základom úspechu je ich správna kombinácia a nakupovanie drevín, ktoré sú vhodné do Vašej záhrady.

Dreviny, kry alebo stromy - dávajú záhradám osobitý charakter a štruktúru, sú kostrou celej kompozície. Vyznačujú sa obrovskou rozmanitosťou, farbopu, výškou, rozličnými rastovými formami a tvarmi - stĺpovité, kužeľovité, valcovité pyramídálne, zaoblené alebo nízko rozvetvené tvary.

Dreviny sa sadia na jar a na jeseň, v tomto obdabí sa rýchlejšie zakorenia a budú bezproblémovo pokračovať v raste. Keďže sa predávajú zakorenené v kontajneroch, dajú sa vysádzať celoročne ( s výnimkou mrazivých dní ).

PREDAJ OVOCNÝCH DREVÍN, SADOVNÍCTVO

V našej ponuke nájdete aj ovocné stromčeky a kríky pre jarnú a jesennú výsadbu vo vysokej kvalite. Z našej ponuky: ovocné stromčeky- slivka, čerešňa, jabloň, moruša- previsnutá, lieska, figovník...- ovocné kríky- goji, rakytník, čučoriedky- kanadská, aljašská, kamčatská, maliny, egreše, ríbezle..

 

PRIESADY A SADENICE

- jarné cibuľoviny pre jesennú výsadbu : narcisy, tulipány, fritilarie, krokusy, hyacinty ....

- sadbový cesnak a cibuľa

- jahody

- Bylinky : Rýmovník, Angínovník, Verba citrónová, Mäta- rôzne druhy, Medovka, Pažitka, Ligurka, Šalvia, Oregáno....

REALIZÁCIE ZÁHRAD A ÚDRŽBA ZÁHRAD

Ponúkame projektovanie záhrad a realizácie záhrad - úpravu terénu, budovanie suchých kamenných múrov, skaliek, jazierok, zakladanie a údržby trávnikov.

ZÁHRADNÉ DOPLNKY

- vodný program:zavlažovacie hadice, spojky, nástavce, rozprašovače, vodná hmla

- struny do kosačiek

- široka ponuka hnojív a substrátov

- mulčovacia kôra 

AKTUÁLNA PONUKA NA JESEŇ 2017

Naše záhradníctvo - ROYAL GARDEN je pripravené vypočuť každého zákazníka a splniť všetky jeho priania a predstavy. Pomôžeme Vám ich zrealizovať s využitím všetkých našich doterajších skúsenosti, prvkov modernej záhradnej architektúry a odborným prístupom.

 

 Tešíme sa na Vás v ROYAL GARDEN- Záhradníctvo

 

 

ROYAL GARDEN - ZÁHRADNÍCTVO

Barčianska 137, Barca

Tel.: 055/728 82 08

Mob.: 0905 871 266

E-mail:zahradnictvo@royal-garden.sk

www.royal-garden.sk