GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice - hotel v tichom prostredí v centre metropoly Východného Slovenska

dátum: 29.06.22-08:46

Hľadáte špičkový štvorhviezdičkový hotel v tichom prostredí v centre metropoly Východného Slovenska? U nás v GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice sa ubytujete v komfortne zariadených klimatizovaných izbách s priestrannými kúpeľňami. Súčasťou nášho hotela sú aj Ájurvédske kúpele RASAJÁNA s personálom priamo z Indie. V ponuke kúpeľov nájdete rôzne masáže a terapie. Potrebujete priestory pre svoj veľký deň alebo pre firemné akcie? Aj s tým Vám vieme pomôcť. Neveríte? Tak prídite sa o tom presvedčiť na Vodnej 8 v Košiciach. Tešíme sa na Vás.


 

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** je hotel s 20–ročnou tradíciou sídliaci v tichej uličke v centre mesta, len 200 metrov od Hlavnej ulice, iba 50 metrov od Kunsthalle a pár metrov od známych košických klubov. Poskytuje ubytovanie v 24 luxusných a štandard izbách a apartmánoch. Hotel ponúka parkovanie, internetové WIFI pripojenie, klimatizované izby, reštauráciu so zimnou záhradou, kongresové centrum a business salóniky. Súčasťou hotela sú indické ájurvédske kúpele RASAJÁNA, v ktorých Vás privíta aj personál z Indie.

Čím je GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** výnimočný:

Ubytovanie

Darujte Vášmu telu zdravý, bezpečný a revitalizujúci spánok. U nás budete aj pri namáhavej služobnej ceste, alebo aktívnej dovolenke viac odpočinutý ako v iných hoteloch. Snívajte s noblesou  Jedna noc v našej Saffron posteli a budete si ju chcieť vziať domov...

Pre Váš komfortný pobyt Vám ponúkame niekoľko novo zariadených izieb s luxusnými posteľami Saffron:

Reštaurácia

Zimná záhrada GOLDEN ROYAL je známa reštaurácia v Košiciach s delikátnou medzinárodnou kuchyňou. V lete je klimatizovaná, v zime vyhrievaná, preto je prevádzkovaná počas celého roka. Reštaurácia v Zimnej záhrade má kapacitu 60 osôb. Je využívaná na každodenné posedenie pri pracovnom obede alebo večeri, ako aj na organizované akcie typu svadby, oslavy, bankety a iné. V reštaurácii je internetové pripojenie. Hostia majú možnosť využiť bezplatné hotelové parkovisko.

Oslávte s nami Váš výnimočný deň

Šesť variabilných sál s kapacitou od 8 do 120 osôb nájdete v našom hoteli. Stačí si vybrať:

Slávnostné menu

Pripravíme pre Vás tú najkrajšiu oslavu s gurmánskym zážitkom v nádhernom prostredí Zimnej záhrady alebo  v jednom z našich elegantných salónikov, kde sa budete cítiť naozaj komfortne. Vyberte si menu z našej ponuky a vychutnajte si krásne chvíle spolu s Vašou rodinou alebo s priateľmi.

Nezabudnuteľná svadba? Stavte na profesionálov z GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice

Chcete, aby bola Vaša svadba pre Vás i Vašich hostí nezabudnuteľná? Nechajte všetko na nás. Všetci v GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** Košice sa snažíme pomôcť pri organizovaní, aby bola výsledkom nezabudnuteľná, kvalitná a elegantná svadba, ktorú priamo na mieru privedieme k dokonalosti. Svadbu u nás si budete pamätať do konca života.

Výnimočné a ideálne kongresové priestory vhodné na akúkoľvek spoločenskú udalosť

Hľadáte priestory pre Vašu konferenciu, seminár, školenie, teambuildingovú akciu či iné firemné stretnutie, ktoré by ste chceli usporiadať v niektorom kúte Slovenska? Ponúkame Vám variabilné priestory v našich sálach sú v kapacite od 8 do 120 osôb. A usporiadanie sedenia už nebude problém. Stači si už len vybrať:

Kúpele Rasajána

RASAJÁNA je sanskritské slovo a skladá sa z dvoch významov: RASA je prvotné telesné tkanivo a JÁNA je správny pohyb. Zjednodušene povedané správny telesný pohyb vedie k oživeniu prvotného tkaniva. Preto najdôležitejšou súčasťou RASAJÁNY sú masáže, ktoré stimulujú krvný obeh a ich pravidelnosť má omladzujúce a regeneračné účinky.

V ájurvédskych kúpeľoch RASAJÁNA ponúkame: suchá sauna Agni, parná sauna Damayanti, masážne streky Prána, masážna sprcha Narayan, centrálny masážny bazén, vírivá vaňa, hydromasáž nôh PADA, vonkajšia jacuzzi, masážne a konzultačné miestnosti pre ájurvédske terapie.

Ájurvédske masáže

V indických ájurvédskych kúpeľoch RASAJÁNA Vám ponúkame skvelý výber masáží za výborné ceny.  Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi podľa typu masáže, oleje sú z výťažkov bylín typických pre Indiu. V kúpeľoch RASAJÁNA masáže poskytujú priamo indickí terapeuti. Po každej masáži odporúčame hosťom navštíviť parnú saunu DAMAYANTI na 7 až 10 minút, aby sa tak liečivé účinky ájurvédskych olejov prejavili intenzívnejšie.

Pri odchode odporúčame len jemné sprchovanie s čo najmenším množstvom telových šampónov aspoň do druhého dňa. Budete príjemne prekvapení skvelým účinkom ájurvédskych masáží. Vyberte si z našej ponuky a nebudete ľutovať.

Ájurvédske balíky

Ak sa hostia rozhodnú pre komplexný relax, ponúkame im 3-hodinové balíky pre konkrétne problémy a problémové partie. 3-hodinový balík zahŕňa vstup do saunovej a bazénovej časti v trvaní 2 hodiny, kde môžu klienti využiť nasledovné procedúry - suchá sauna Agni, parná sauna Damayanti, masážne streky Prána, masážna sprcha Narayan, centrálny masážny bazén, vírivá vaňa, hydromasáž nôh PADA, vonkajšia jacuzzi, masážne a konzultačné miestnosti pre ájurvédske terapie.

Po tomto skvelom relaxe prichádzjú na rad masáže a procedúry podľa druhu balíka v trvaní 1 hodiny. Po ukončení masáží a procedúr odporúčame klientom návštevu bylinnej parnej sauny a oddych v tepidáriu s oxygenoterapiou pre efektívnejší účinok absolvovaného balíka. Z našich balíkov ponúkame:

Prídite a spoznajte čaro našich kúpeľov. Nebudete ľutovať.

 

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA ****

Vodná 8, 040 01 Košice

Tel. : 055/720 10 11

Mob. : 0911/565 227

Fax : 055/720 10 10

skype: hotelgoldenroyal

hotel@goldenroyal.sk, reception@goldenroyal.sk

www.goldenroyal.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.