hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Užívajte si doma pohodlie s modernými vonkajšími žalúziami

dátum pridania: 31.08.21-12:11

Kovové žalúzie na oknách sú dnes jedným z najspoľahlivejších spôsobov ochrany pred votrelcami vstupujúcimi do budovy. Estetické fasádne tienenie navyše nepokazí vzhľad budovy a môže slúžiť aj ako prostriedok ochrany pred prenikaním jasného slnečného svetla do priestorov. Práve táto funkčná viacsmernosť robí z vonkajších žalúzií obľúbený a žiadaný spôsob vonkajšej ochrany okenných otvorov. Nie je to však jediná výhoda.

O ďalších bonusoch tejto štýlovej tieniacej techniky sa môžete dočítať v našom zaujímavom článku.
 
Izolácia pred hlukom, svetlom a teplom
Konštrukcia moderných vonkajších žalúzií pomáha znižovať hladinu hluku v miestnosti, robí miestnosť teplejšou a v lete chladnejšou. LDPE tesnenie lamiel sa o dokonalú zvukovú i tepelnú izoláciu postará bez najmenších problémov. 
Jednoduchá inštalácia a ešte ľahšie ovládanie
 
Zaistiť tienenie okien pomocou profesionálnych vonkajších žalúzií je jednoduché. Môže za to ovládanie, ktoré si môžete zvoliť podľa potrieb priamo pri nenáročnej inštalácii výrobcom. Z mobilu, diaľkovým ovládaním alebo mechanicky. 
Vytvoriť príjemný tieň a chládok s touto technikou nebude najmenší problém. Stačí sa len presvedčiť a okná si žalúziami vybaviť. 
 
Dodajú budove moderný vzhľad
Po umiestnení vonkajších žalúzií na okná môžete veľmi jednoducho zmeniť a zlepšiť celkový vzhľad vášho domu. Elegantné tmavé lamely navodia moderný vzhľad bez problémov a zbytočne náročnej údržba. 
Stačí si vybrať správnu veľkosť a pripraviť okná na štýlové tienenie, vďaka ktorému nebude ani vplyv vonkajších podmienok a prostredia na okná tak výrazný. 
Vyskúšajte a uvidíte, že je to skvelé riešenie.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!