hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Vytvorte si na náročnú cestu tie najlepšie podmienky

dátum pridania: 26.02.21-22:28

Napriek tomu, že nám slnečné lúče posledné dni spríjemňujú, ešte stále je tu zima a môže poriadne nasnežiť. Počasie je dnes predsa nevyspytateľné. Preto je vhodné sa na náročnú cestu a vozovku plnú snehu a ľadu pripraviť špeciálnym vybavením, ktoré v kufri auta veľa miesta nezaberie.

Kvalitné snehové reťaze a radlice sú pre zasnežené cesty alebo zľadovatené podmienky  vynikajúcim riešením. Poďte sa spolu s nami o tom presvedčiť.
Výhody snehových reťazí
Ak sa rozhodujete, či sa vám oplatí do tejto doplnkovej výbavy vozidla investovať, pozrite sa na jej výhody. Snehové reťaze ich majú hneď niekoľko:

  • Vynikajúca schopnosť terénu na ľade a snehových závejoch;
  • Vynikajúca manipulácia na ľade;
  • Dobrý výkon pri jazde cez blato a hlboké kaluže;
  • Nízke náklady;
  • Ľahká inštalácia.

Aj keď, samozrejme, veľmi veľa závisí od jazdných vlastností vodiča, stavu vozovky a ďalšej výbavy auta, s pomocou reťazí alebo univerzálnych snehových radlíc to môžete mať na ceste oveľa jednoduchšie.
Zvýšite terénnu schopnosť automobilu
Vďaka snehovým reťaziam bude vaše auto na vozovke stabilnejšie a môžete si dovoliť jazdiť pomerne väčšou rýchlosťou, aj keď nie je terén práve ideálny.
S pomocou snehových reťazí tiež zvýšite terénnu schopnosť auta a znížite možnosť šmyku a nehody. Najlepšie ale bude, ak sa o tom presvedčite a snehové reťaze od cemat.sk si na kolesá nasadíte.
Zima ešte posledné slovo rozhodne nepovedala, preto jej silu nepodceňujte a jazdite bezpečne s pevnými snehovými reťazami tej najvyššej kvality.
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!