hľadať

Zaujalo násviac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Využite šikovnú donášku kvetov a zabodujte efektom prekvapenia

dátum pridania: 24.04.22-21:26

Je veľa príležitostí, kedy by sme sa chceli poďakovať dobrým priateľom a rodine, poslať pozdrav, zablahoželať alebo zaželať skoré uzdravenie. A aký je najlepší a najosobnejší spôsob, ako to urobiť? Presne tak, farebná kytica kvetov nikoho neurazí. Kvety sú tým správnym darčekom na každú príležitosť a my vám teraz vysvetlíme, prečo a ako si ich vybrať online.

Čas je nedostatkový tovar. Len málokomu sa preto chce hľadať parkovacie miesto vo veľkom meste a potom sa zmieriť so zdĺhavou prechádzkou do najbližšieho kvetinárstva. Oveľa pohodlnejšie je vybrať si kyticu online večer a pohodlne na svojom gauči.
A pokiaľ by ste aj vy takto jednoducho chceli prekvapiť kvetmi svojich blízkych, je tu možnosť rýchlej donášky kvetov v Košiciach, o ktorej výhodách si niečo povieme.

rýchla donáška kvetov v košiciach


Najkrajšie kytice bez opustenia domu
Chceli by ste si objednať kyticu alebo rastlinu online, ale máte obavy o výber, sledovateľnosť a čerstvosť odrôd? Jednoduché, rýchle a veľmi praktické objednávanie kvetov online vám ponúka množstvo výhod. Ak nemáte dostatok času chodiť do kvetinárstva alebo nechcete tráviť hodiny v obchode skladaním dokonalej kytice, tento spôsob nakupovania si určite zamilujete!
Keď nakupujete online, máte na dosah širokú škálu odrôd a farieb. Nájdete tu ideálnu kyticu na každú príležitosť: narodeniny, svadbu, narodenie alebo zásnuby...
V nádhernej kytici kombinujeme tie najkrajšie kvety od našich európskych partnerov a pravidelne obnovujeme naše kolekcie, aby sme ich spestrili a vždy ponúkali sezónne.


Radosť z kvetov za pár klikov
Blíži sa špeciálny dátum významnej udalosti a vy ho chcete ozvláštniť krásnou kyticou kvetou  alebo moderným kvetinovým boxom? Bol váš deň ale natoľko stresujúci, že teraz nemáte čas ísť von? Nevadí. Urobte si doma pohodlie a vyberte si vhodné kvetinové aranžmány moderných kvetinových boxov bez toho, aby ste museli opustiť svoj útulný gauč.
Ušetrite si čas a energiu a objednajte si všetky kvety online. Vyberte si pár kliknutiami tie najkrajšie kvety a urobte radosť blízkej osobe zaslaním kytice priamo na jej adresu!
Vyberte si kvety alebo rastliny, ktoré vám najviac vyhovujú, zadajte miesto doručenia, dátum a požadovaný čas a zaplaťte za nákup priamo a bezpečne na webovej stránke.
Galéria kvetín sa o prípravu a donášku vášho milého prekvapenia postará.
Zdroj obrázka: Mix and Match Studio/Shutterstock.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!